Webinář: Praktický průvodce rozšíření péče o děti a jejich rodiny v již zavedeném fungujícím hospici

Pro péči o dětské pacienty a jejich rodiny v domácím hospici je důležité mít znalosti v lékařském i ošetřovatelském oboru pro dětské pacienty. Ze zkušeností víme, že to samotné k dobrému nastavení péče o tuto cílovou skupinu nestačí. Péče o děti budí respekt, obavy a nejistotu. Současně ale může oslovit nové dárce.

Příručka Děti v péči domácího hospice je průvodce, který vedoucí pracovníky a ředitele hospice provede oblastmi, o kterých je dobré přemýšlet ještě před zahájením péče o děti, nebo ve chvíli, kdy si řeknete, že svou službu chcete mít dostupnou, udržitelnou a kvalitní nejen pro dospělé, ale i pro děti a jejich rodiny.

Autoři Jitka Kosíková, Jiří Krejčí a Lucia Brinzanik vám na webináři představí strukturu příručky, jak s ní pracovat a budou připraveni na vaše dotazy.

Jak webinář probíhá?

Účastníci se zaplaceným registračním poplatkem obdrží informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom v pátek před konáním webináře. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse. Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu.

Pondělí 16. 05. 2022
18:00

online

Cena: 250,-Kč za osobu (Součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu.)


Přednášející / Lektor(ka): Webinářem vás provede: Mgr. Jitka Kosíková

Jitka je vedoucí domácího hospice sv. Michaela v Poličce, všeobecná a dětská sestra a spolupracovnice Lékařů bez hranic. V letech 2017-2020 koordinovala dětský tým v domácím hospici Cesta domů. Je členkou výboru Sekce dětské paliativní péče České společnosti paliativní medicíny a od roku 2020 členkou Dětské pracovní skupiny EAPC. Absolvovala zahraniční stáže ve Velké Británii i v dětské nemocnici ve Filadelfii CHOP, kde měla možnost zažít si kurz VitalTalk pro sestry. Aktivně přednáší.


Organizátor: Centrum paliativní péče
https://paliativnicentrum.cz/