Kurzy, semináře, konference a grantové výzvy

Přinášíme přehled aktuálně nabízených vzdělávacích aktivit třetích stran, které souvisí i s tématem perinatální ztráty. Pokud máte tip na další zajímavou akci, kontaktujte nás.

Nestihli jste nějaký webinář? Nevadí, v naší knihovně přinášíme přehled dostupných videozáznamů z kurzů a seminářů. Jejich seznam postupně rozšiřujeme, nezapomeňte se tedy na stránku pravidelně vracet.

PERINATÁLNÍ PALIATIVNÍ PÉČE

E-learning kurz od International Children's Palliative Care Network pro zdravotníky a další pracovníky v pomáhajících profesích, kteří se podílejí na poskytování péče nejmenším dětem a jejich rodinám.

E-LEARNING CESTY DOMŮ

Internetové kurzy v oblasti paliativní péče pro studenty, veřejnost i odborníky.

Plánování budoucí péče (Projekt ECHO) – webinář

Již druhým rokem probíhá projekt ECHO FN Motol, který je zaměřen na rozvoj dětské paliativní péče. Pátý webinář roku 2024 se bude týkat tématu Plánování budoucí péče.

Bolest v závěru života (Projekt ECHO) – webinář

Již druhým rokem probíhá projekt ECHO FN Motol, který je zaměřen na rozvoj dětské paliativní péče. Poslední, šestý webinář roku 2024 se bude týkat tématu Bolest v závěru života.

19th World Congress EAPC (European Association for Palliative Care) 29.–31.5.2025 Helsinki

Světový kongres EAPC, který proběhne 29.–31. května 2024 v Helsinkách, vyhlásil výzvu k předkládání návrhů na tematické bloky. Přihlásit se můžete do konce ledna 2024.